Pomoc Statystyczna

Doradztwo w zakresie pomocy  statystycznej

Nasi konsultanci statystyczni są dobrze przygotowani do obsługi Twoich potrzeb statystycznych. Używamy różnych pakietów oprogramowania () jako jednego z komponentów naszych usług analizy danych. Nasi konsultanci statystyczni są wykwalifikowani w różnych metodach statystycznych, takich jak podstawowe analizy opisowe, analizy czynnikowe, analizy skupień, wielowymiarowe analizy wariancji, regresje wielokrotne, regresje logistyczne, analizy wyników skłonności, hierarchiczne modelowanie liniowe (HLM), metaanalizy, modelowanie równań strukturalnych (SEM), analizy Q-sort i inne.

W firma firm nasi konsultanci statystyczni starają się nie tylko przedstawić dokładne wyniki za pośrednictwem naszych usług analizy danych, ale także zapewnić zrozumienie technik analitycznych wykorzystywanych do uzyskania wyników. Dlatego zawsze przedstawiamy wyjaśnienia i podsumowanie wyników badań w prostym, codziennym języku.

Dlaczegofirma firm i pomoc statystyczna?

Otrzymasz wsparcie od danych ilościowych i jakościowych od doświadczonych statystyków, którzy znają różne metody analizy jakościowej.
Twój konsultant na poziomie doktora może ci pomóc w kodowaniu danych, aby zapewnić dokładność i skuteczność twoich wyników.
Zrozumiesz, jak wybrać odpowiedni projekt badawczy, by odpowiedzieć na twoje pytania badawcze.
Poczujesz się pewnie i bezpiecznie w swoich odpowiedziach dotyczących analiz statystycznych dla twojego projektu i korzystania z różnych programów statystycznych.
Będziesz mieć pewność, że potrafisz wybrać odpowiednie analizy statystyczne dla swoich danych.
Będziesz czuł się pewnie interpretując wyniki swoich badań i prezentując swoje statystyki.
Twój konsultant na poziomie doktora może ci pomóc w obliczeniu odpowiedniej statystyk niezawodności potrzebnych do twoich danych (tj. Niezawodność między poszczególnymi dostawcami, niezawodność elementów, połówka połowy, test-ponowne testowanie itp.).
Otrzymasz wybór, aby otrzymać szkolenie dotyczące prawidłowego tworzenia liczb i tabel lub aby nasi konsultanci utworzyli twoje dane i tabele dla ciebie z twoich danych.
Zachęcamy do dalszych zapytań w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat tego, w jaki sposób nasi konsultanci statystyczni mogą zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie doradztwa statystycznego za pomocą naszych usług analizy danych. Jeśli potrzebujesz projektu badawczego, skontaktuj się z firma firmjuż dziś!

Pomoc statystyczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *